Slavnostní zahájení nového školního roku
S prvním zářím se školní chodby opět zaplnily dětmi, které po prázdninách usedly do lavic.
Nejočekávanější chvíle nastala pro naše prvňáčky, kteří poprvé vstoupili do školní budovy a za doprovodu svých rodičů usedli do školních lavic.
Slavnostního zahájení se zúčastnilo vedení školy i zástupci města. Ti našim nejmenším školákům popřáli mnoho školních úspěchů, radost z nových poznatků i dobré kamarády. Každý prvňáček navíc obdržel malý dáreček, který mu zpříjemnil první kroky do nové životní etapy.
Pro děti je to začátek cesty plné objevování, učení i přátelství. Jsme rádi, že je můžeme na této cestě provázet, podporovat a společně s nimi sdílet radost z každého úspěchu.
Mgr. Olga Turková










